Vzorkovna Z historie společnosti profi POTISK s.r.o. 

Firma profiPOTISK (fyzická osoba), datuje své založení v roce 2003. Počátkem roku 2014 však došlo k profilaci firmy Profipotisk – diviznímu uspořádání, na obchodní společnost a tiskárnu, s vlastním grafickým studiem. Následně v roce 2016 došlo k transformaci firmy Profipotisk (fyzická osoba), na profiPOTISK s.r.o. - velkoobchod firemním, reklamním textilem a taktéž psacími potřebami, USB atd., které uvádíme na těchto webových stránkách.

Máme dlouhodobé zkušenosti zejména na poli psacích potřeb, USB atd., které jsme schopni taktéž opatřit brandingem, na našich technologických zařízeních - sítotisk, rotační sítotisk, tampónový tisk, transferový tisk, malonákladový digitální tisk, horká ražba, řezací plotr, transferový lis, poloautomat na tisk LDPE a velkoplošný tisk. Na vlastním strojním zařízení realizujeme potisk výše uvedených předmětů.

 

Naše společnost patří mezi dynamicky se rozvíjející firmy s vlastními technologiemi potisku. Tiskárna svým technologickým parkem tvoří dominantní postavení na severní Moravě. Společnost profiPOTISK s.r.o. vlastní strojové vybavení, a na základě toho nabízí širokou škálu tiskových služeb jako jsou: sítotisk, termotransferový tisk (transferový lis), horkovzdušný sušící a vytvrzovací tunel - šířka pásu 80cm UV, sušící a vytvrzovací tunel - šířka pásu 65cm a další zařízení, kde realizujeme aplikace brandingu na textil.

 

Naše technologie

Naše sítotiskové stroje máme od jednobarevných až po 6ti barevné. Sítotisk využívá na každou barvu vlastní matrici (síto), a barvy se protlačují na potiskovaný materiál jedna po druhé. Mezitím probíhá mezisušení a vytvrzování, v závislosti na použitém druhu barev a potiskovaného materiálu. Dále vlastníme termotransferový lis a lis na čepice. Také spolupracujeme se špičkovou vyšívacími dílnami v zahraničí.

 


Grafika a DTP

Součástí výrobního procesu je naše DTP studio s kvalitní tiskovou přípravou. Náše grafické odd. je připraveno zpracovat běžné "korektury", ale i kreativní grafiku. Komplexní služba je naší prioritou jak uspokojit širokou veřejnost. Jak jsme již uvedli, zaměřujeme se také na grafické zpracování a tisk výše uvedenými technologiemi.

S ohledem na vaše potřeby, navrhneme kvalitní řešení, včetně Tailor made - zakázkové výroby, v dohodnutých dodacích termínech. Na našem profesionálním přístupu, nadstandardní kvalitě i širokém spektru zboží a tiskových služeb nám vždy záleží.