Obchodní spolupráce Obchodní  spolupráce

Obchodním partnerem naší společnosti se může stát jak fyzická, tak i právnická osoba, která má zájem o spolupráci v oblasti reklamních a dárkových předmětů a současně využívat tiskových služeb naší společnosti. Pro další informace se obraťte na naši Divizi obchodu (viz. - Kontakty, na naší webové stránce).

Budeme rádi, pokud nás s Vaším návrhem spolupráce oslovíte. Máme dlouhodobé zkušenosti na poli reklamních a dárkových předmětů, které jsme schopni taktéž opatřit brandingem, na našich technologických zařízeních - sítotisk, rotační sítotisk, tampónový tisk, transferový tisk, malonákladový digitální tisk, horká ražba, řezací plotr, transferový lis, poloautomat na tisk LDPE a velkoplošný tisk. Na vlastním strojním zařízení realizujeme např. potisk psacích potřeb, USB a dalších předmětů.


Proč se stát naším obchodním partnerem?                                                                                                             

Společnost, která se stane partnerem spol. Profipotisk, může využívat partnerských výhod, kterými jsou různé možnosti např.:

  • poskytnutí zajímavých slev
  • využití virtuálních (elektronických) katalogů
  • využití neutrálních katalogů (papírových) s dotiskem loga
  • slevyna tisk u námi dodávaného zboží
  • zajištění dopravy k zákazníkům
  • komunikační a poradenský servis
  • možnost vlastního grafického zpracování obálky elektronického katalogu
  • potisk reklamních předmětů na našich technologických zařízeních atd....

 

Virtuální (elektronické) partnerské katalogy

Naše virtuální katalogy vydáváme také s vlastním logem partnerské firmy a je tedy možné tento elektronický používat pro prezentaci vlastní společnosti, popřípadě si u nás nechat graficky zpracovat obálku katalogu s vlastním logem a kontakty Vaší společnosti. Cena těchto elektronických (virtuálních) katalogů je stanovena dle rámce vzájemné spolupráce.

Neutrální papírové katalogy

Nabízíme Vám také neutrální (no name) papírové katalogy s dotiskem vlastního loga, případně kontaktních údajů. V případě zájmu o tuto službu nebo jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte naši divizi reklamy.

Jak se stát obchodním partnerem?

Kontaktujte naši obchodní divizi, kde s Vámi projednáme možnosti navázání partnerské obchodní spolupráce. Cílem naší společnosti je získat spolehlivé partnery a navázat s nimi oboustranně výhodnou a dlouhodobou spolupráci.

Péče o naše obchodní partnery

V naší obchodní divizi Vám v rámci obchodního poradenství, vysvětlíme vše potřebné pro vnitřní komunikaci, využití technické podpory, včetně školící činnosti související s touto obchodní spoluprací. Tato činnost Vám pomůže při řešení a vymezování pojmů námi poskytovaných služeb, v rámci partnerského prodeje. Proto neváhejte a v případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte.