návrh na big board 1Kreativní grafika
Grafické návrhy a jejich realizace jsou hlavní náplní našeho grafického studia, které má za sebou více než 10 let praxe v oboru.
Hlavní prioritou je tvorba grafiky v návaznosti na tiskové a výrobní technologie, což je velice blízké užitému umění. Od návrhu k realizaci výrobku.

Máme také zkušenosti v oblasti mnoha druhů tiskovin a Corporate designu. V oblasti běžné práce to jsou např. návrhy logotypů, motivů na textil, vizitek, obálek, cedulí, pozvánek, hlavičkového papíru, tiskopisů, bannerů, návrhy polepů osobních i nákladních automobilů a výloh aj.


 polep s krezbou

 DTP & sazba
"Bez kvalitní grafické přípravy není kvalitní tisk." Kvalitně provedeme sazbu, předtiskovou přípravu, úpravu a přepracování nekvalitních dat. To se týká také sazby textů na propagační materiály, jednoduché návrhy a úpravy log, fotografické úpravy, přepis a úprava textů.

Logotypy
Kvalitní firemní logo musí splňovat mnoho požadavků. Musí být především jedinečné, dobře zapamatovatelné, jednoduché, vyjadřovat činnost firmy, dobře použitelné na různých materiálech od tištěných letáků, až po automobily a v neposlední řadě se musí líbit zákazníkům. Při návrhu loga a tvorbě loga, je potřeba sladit všechny výše uvedené požadavky dohromady.

Každá značka, i ta "nejlepší", časem stárne a podléhá módním vlivům. Stejně tak samotní nositelé této značky se vyvíjejí. Mění se produkty, služby a samozřejmě i zákazníci. A tak je potřeba jednou za čas provést úpravu logotypu a firemního stylu. Ať se již jedná o její drobnou úpravu, modernizaci či základní změnu logotypu, vždy mluvíme o redesignu. Redesign vyžaduje mnoho zkušeností a znalostí a hlavně jasnou koncepci.
•     logo by nemělo postrádat originalitu a snadnou zapamatovatelnost
•     logo musí být čitelné a nepříliš komplikované z hlediska profesionálního typografického zpracování
•     firemní logo musí být čitelné i při zmenšení např. na různé reklamní předměty, vizitky, razítka atd.


  návrh tašky     návrh logotypu    návrh dresu    návrh logotypu2