rotační sítotisk Rotační sítotisk

Upozorňujeme zákazníky, že potisk provádíme POUZE, na námi dodávaný textil event. předměty.

Tato technologie, vhodná pro potisk válcovitých předmětů, speciálně mechanicky upraveným strojem. Předností je aplikace potisku především na hrnky a sklenice a to téměř po celém obvodu předmětů. Místa kolem ouška, odsazení nahoře a dole je bez potisku. Lze tisknout také na kónické a méně pravidelné tvary, vždy je potřeba před výrobou odzkoušet a konzultovat podle dodaného vzorku. Jako aretační bod slouží ouško, či jiná zarážka na výrobku. Dobrý výsledek potisku závisí především na kvalitě potiskovaného povrchu a rozměrové pravidelnosti válcovitého tvaru.


 Vlastníme dva druhy sítotiskových strojů na rotační sítotisk.lahve s potiskem Každý z nich má své výhody, přednosti a omezení. A tak se u nás nestává, že bychom si neporadili se záludnostmi některých tvarů a typů. Každá nová netypická zakázka je pro naši tiskárnu výzvou, která musí být oboustranně vyvážená.

A co že je v současné době trendem v potisku válcovitých předmětů? Velmi oblíbený je takzvaný FROSTY povrch, kdy se na hrníček nebo skleničku s leptem ( zmatněným povrchem) natiskne lesklý transparentní lak. Tento druh potisku je velmi rafinovaně decentní a přitom vynikne.
 
Šálek dobré kávy z dvouplášťové tenkostěnné sklenice si Váš partner jistě dlouho zapamatuje nejen díky potisku loga s názvem Vaší společnosti. Nechte se inspirovat naší nabídkou a nabídněte oblíbený nápoj ve sklenici se svým logem společnosti.

termosky a panákyVhodné materiály pro rotační sítotisk: keramika, sklo, porcelán, kov, plasty, dřevo
Převážně tiskneme na tyto produkty:
- hrnky, hrníčky, plecháčky
- sklenice, skleničky, likérky, pulky
- tupláky, půllitry, výšky, korbely
- lahve na víno, alkohol a jiné nápoje
- kosmetické skleničky, lahvičky, kelímky
- popelníky, kyblíky
- průmyslové předměty, olejové filtry, součástky pro ATM, dřevěné madla a tyče.

Výhody rotačního potisku.
Potisk po celém obvodu předmětu. Tisk převážně na válcovité a kónické tvary. Široká škála potisknutelných předmětů a materiálu. Dobrá odolnost, kterou lze zvýšit tepelnou fixací.


 termosky a panáky 1 frosty hrnek sada se sklenicemi frosty hrnek barevný