tiskovinyTiskoviny

Výroční zprávy, kalendáře (nástěnné), bloky a jiné tiskoviny atd. (tiskneme POUZE ve větších nákladech, min. objednávka 15.000,- Kč - např. vizitky od 1000 ks) jsou součástí každé firemní identity společnosti jsou merkantilní tiskoviny. Utváří celkový ráz prezentace firmy a provází nás na každém kroku.

Vše začíná prvotní komunikací, zasláním korespondence na označeném hlavičkovém papíru, vložením propagačních materiálů do složky s firemním logem či tématem činnosti...
Přestože jde o předměty běžného použití, mnohdy zdánlivě bezvýznamné, je důležité věnovat se jejich vzhledu, klást důraz a pozornost na grafickou podobu a materiál.


 KANCELÁŘSKÉ TISKOVINYvizitky
nabídkové listy, objednávky, hlavičkové papíry, dopisní papíry, dopisní obálky, firemní interní tiskopisy, výroční zprávy, komplimentky, poznámkové a trhací bloky, informativní štítky a samolepky, aj.

 

PROPAGAČNÍ MATERIÁLYletáky 1
produktové letáky, trhací bloky, propagační složky, novoročenky, pozvánky, oznámení, děkovné karty, vizitkáře, kalendáře a diáře, obaly elektronických nosičů, pohlednice, plakáty, diplomy, Pf, samolepky...

 

cedulkaDigitální tisk umožňuje rychlou produkci tiskovin ve výborné kvalitě. Je ideálním řešením pro tisk středních nákladů - reklamních materiálů za skvělé ceny. Nabízíme rovněž širokou škálu druhů papírů.

 


 letáky 2     letáky 3     letáky 4     letáky 6